Photoshoots

Burberry S/S10 Ad Campaign with Emma Watson

6. ledna 2010 v 20:39 | WeWu
Před britskou herečkou Emmou Watson (19), se sklání celý Hollywood. Producenti totiž spočítali své zisky za posledních deset let a ohromeně zjistili, že představitelka čarodejnické studentky Hermiony z filmů o Harry Potterovi jim vydělala rovných sto miliard korun. Jsou to jednoduché počty. Vezme se každý film, v němž herečka za poslední desetiletí hrála, a sečtou se částky, které filmy vydělaly. Podtrhnete a dole se objeví neuvěřitelná částka!
Bývalá studentka divadelního herectví z Oxfordu odstartovala svůj vzestup v roce 2001 první "potterovkou". Od té doby vydělala jmění nejen produkčním společnostem, ale i sobě. S majetkem ve výši 300 milionů korun je šestou nejbohatší mladou hollywoodskou hvězdou. A pro úplnost, na druhém místě je další Britka, Keira Knightley (24), která stačila během deseti let natočit dvanáct filmů. Do kasiček producentů nasypala 60 miliard korun především díky populárním Pirátům z Karibiku. Na rozdíl od Emmy, která šla studovat, s ní režiséři mohou počítat i v příštím roce.
Krom herecké kariéry, se Emmě daří také v modelingu, což je velkým překvapením. Ta se ohromnou náhodou dostala do nové kampaně světoznámé značky Burberry, přičemž Emma se nechala nafotit do kampaně Jaro/Léto 2010. Takže zvěsti byly pravdivé, Emma se krom nové kampaně na rok 2010, stala jejich novou tváří už v podzimní kolekci 2009. Tuto skvělou značku již prezentovalo mnoho známých tváří, jako je například Lily Donaldson, Eden Clark, Graham Alexina a Richard Wyndham - kteří byli v kampani jaro 2009. Ještě před rokem - v podzimní kampani v minulém roce (2008), se objevili Rosie Huntington-Whiteley vedle herce Sama Riley. V jedné z dalších jarních kampaních, se také dříve objevila i Lily Donaldson a Agyness Deyn.

Tohle je tedy Emmy první velká kampaň a vzhledem k tomu, že jí je pouhých 19 let, rozhodně to není špatný začátek v její budoucí modelingové kariéře. Ve skutečnosti na fotkách vypadá mnohem více dospěleji, než je obvyklé.
Models: Emma Watson, Alex Watson, Max Hurd, George Craig and Matt Gilmour
Brand: Burberry
Season: Spring/Summer 2010
Photographer: Mario Testino

Photoshoot//Empire Magazine (with Rupert and Dan)

4. ledna 2010 v 15:49 | WeWu
Click to view full size image
 
 

Reklama